Вітаємо!

Анонси університету

Вельмишановний Василю Васильовичу!

Від імені колективу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та мене особисто прийміть найщиріші привітання з нагоди Вашого 60-річчя!

Костицький Василь Васильович

Василю Васильовичу, Вам доля подарувала активне, насичене та цікаве життя видатного вченого-правника, громадського та державного діяча. Значну частину свого життєвого шляху Ви присвятили нелегкій, але почесній праці – служінню народу.

Бажаємо Вам світла, добра та радості в житті, щасливих днів та плідних справ, завжди гарного настрою, легких доріг, міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Нехай життєва сила, творча наснага будуть гарантією великих досягнень у Вашій діяльності, а невичерпна енергія, оптимізм і надалі будуть постійними супутниками!

Щиро зичимо Вам довгих років життя, миру й добробуту, здійснення всіх найважливіших планів та задумів!

ректор університету
Віталій Глуховеря