Приймальна комісія

Вас вітає колектив приймальної комісії Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ поєднані традиції та інноваційно творчі підходи до організації освітнього процесу. Стати студентом нашого навчального закладу – відповідальний крок.

Усім випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, які тільки обирають свій професійний шлях, і тим, хто вже працює та хоче збагатити свої знання або займатися наукою, ми бажаємо успіхів, а також гарантуємо допомогу під час подачі електронних заяв та документів при вступі до найпрестижнішого ВНЗ Дніпропетровського регіону та провідного університету країни. Зробіть крок на зустріч вашій мрії!

Ви можете бути абсолютно впевнені у прозорості конкурсного відбору. Чекаємо на вас у приймальній комісії нашого університету!

Організацію прийому вступників до університету здійснює приймальна комісія, склад якої затверджується наказом ректора університету, який є її головою. Приймальна комісія діє згідно з положенням про приймальну комісію університету, затвердженим ректором університету.

Усі питання, пов’язані з прийомом до університету, вирішуються приймальною комісією на її засіданнях. Ректор університету забезпечує дотримання законодавства України, в тому числі цих Правила прийому, а також відкритість та прозорість роботи приймальної комісії.

 

Положення про приймальну комісію.


Положення про апеляційну комісію.


 

Телефони приймальної комісії: (099) 772-17-05, (073)168-39-55

Відділ довузівської підготовки, профорієнтаційної роботи та сприяння працевлаштування випускників(056) 756-46-36.

Відділення комплектування та проходження служби відділу кадрового забезпечення(056)756-45-16.

 

Персональний склад приймальної комісії Дніпровського державного університету внутрішніх справ

Голова – Моргунов Олександр Анатолійович, полковник, доктор юридичних наук, професор, Заслужений тренер України, ректор.

Заступник голови – Магдаліна Ігор Валерійович, кандидат техничних наук, доцент, перший проректор.

Відповідальний секретар – Колотік Анатолій Сергійович, підполковник, кандидат юридичних наук, директор Навчально-наукового інституту заочного навчання та підвищення кваліфікації.

Заступник відповідального секретаря:

Шаблистий Володимир Вікторович, доктор юридичних наук, професор, директор Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти.

 

Електронна пошта приймальної комісії – admissions@dduvs.edu.ua


135 204