Інклюзивна освіта

Дніпровський державний університет внутрішніх справ впроваджує рівноправність, свободу та безбар’єрне середовище для навчання, надаючи освітні послуги, що базується на принципах недискримінації, врахування багатоманітності людини, ефективного залучення та включення до освітнього процесу всіх його учасників.

У рамках «Національної стратегії з безбар’єрності» у закладі освіти створюються належні умови для комфортного навчання здобувачів з інвалідністю: встановлено пандуси, облаштовано спеціалізовані кімнати особистої гігієни, надається психологічна підтримка, є можливість взяти участь у різних освітніх проєктах і молодіжних ініціативах.

Успішно функціонує дистанційна освітня платформа Moodle для надання можливості дистанційного навчання в тому числі здобувачам з інвалідністю.

В освітньо-виховний процес впроваджуються спеціальні методи, педагогічні технології та адаптаційні технічні засоби.

Зокрема у ДДУВС працює Автошкола для осіб з інвалідністю. Проєкт МВС України реалізували в рамках Національної стратегії створення безбар’єрного простору та за ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів».

На базі ДДУВС готують водіїв категорії «В» з числа осіб з інвалідністю, а саме – з порушеннями опорно-рухового апарату. Термін навчання – 11 тижнів, із них 4 тижні – теорія, а 7 – практика.

Вартість навчання відповідно до Кошторису вартості теоретичної та практичної підготовки водіїв категорії «В» становить 6000 грн.

Наші переваги:

• сертифіковані та спеціально розроблені навчальні програми, адаптовані для осіб з інвалідністю;

• сертифіковані та сучасні автомобілі з ручним керуванням;

• навчання і складання іспитів в інклюзивних приміщеннях;

• досвідчені викладачі, які зрозуміють та допоможуть;

• можливість індивідуального навчання за зручним графіком (теоретичні заняття можна проходити онлайн. Практичні заняття – тільки очно, проте графік може бути гнучким).

Для відвідувачів облаштували усі умови комфортного перебування в закладі. У наявності пандуси на вході, окремий санвузол, спеціально облаштована аудиторія та навчальний автомобіль.

 


3 188