Програма співпраці зі Шведським інститутом

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

З 1 червня відкрита подача заявок в рамках програми Шведського інституту «Academic collaboration in the Baltic Sea region». Програма спрямована на посилення макрорегіонального обміну досвідом та спільну розробку практик, методології та спроможності до інтернаціоналізації в рамках вищої освіти та досліджень. Основний заявник повинен представляти шведський університет, але заявка готується у партнерстві.

Шведський інститут (SI) пропонує фінансування шведським університетам для проектів спільно з їхніми партнерами у Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні. Також можуть бути залучені університети Естонії, Латвії, Литви та Польщі. Загальна тематична сфера – посилення спроможності до інтернаціоналізації в рамках вищої освіти та наукових досліджень. Цей конкурс відкритий як для нових, так і для встановлених партнерств.

Термін подачі заявки до 30 вересня 2021 р.

Більше інформації