Запрошуємо взяти участь у регіональному науково-практичному семінарі «Протидія організованій злочинності: проблеми теорії та практики»!

Анонси університету

3 грудня 2021 року у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбудеться регіональний науково-практичний семінар «Протидія організованій злочинності: проблеми теорії та практики». Захід організовано Навчально-науковим інститутом права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

Пріоритетні напрями науково-практичного семінару:

1) актуальні проблеми протидії організованій злочинності та корупції;

2) інституційна спроможність правоохоронних органів протидіяти злочинним спільнотам;

3) інтеграція правоохоронної системи України у світовий правоохоронний простір щодо протидії організованим формам злочинності;

4) удосконалення національного кримінального законодавства, кримінально-правова політика щодо протидії діяльності злочинних спільнот та осіб, що перебувають у статусі підвищеного злочинного впливу;

5) методологічні проблеми підготовки фахівців для підрозділів стратегічних розслідувань з питань протидії організованій злочинності та корупції;

6) інформаційно-аналітичне забезпечення протидії організованій злочинності та корупції;

7) проблеми взаємозв’язку організованої злочинності і корупції та органів державної влади й управління;

8) організація виявлення та розслідування окремих видів корисливо-насильницьких та економічних злочинів, що вчиняються організованими групами та злочинними організаціями;

9) протидія легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом: виявлення та конфіскація злочинних активів; вітчизняний та міжнародний досвід;
10) роль та місце громадянського суспільства у протидії організованій злочинності та корупції.

Робочі мови семінару: українська (російська).

Захід проходитиме в онлайн-форматі з застосуванням платформи Zoom. Інформація про реєстрацію буде надіслана учасникам на електронну пошту, вказану у заявці.

До участі у науково-практичному семінарі запрошуються науково-педагогічні працівники, ад’юнкти (аспіранти) та здобувачі, які займаються проблемами протидії організованій злочинності, практичні працівники правоохоронних, правозахисних та судових органів. Передбачається видання матеріалів науково-практичного семінару в електронному збірнику тез за результатами проведеного заходу та розміщення у репозитарії університету у вкладці «Матеріали наукових заходів». Вимоги до оформлення тез доповідей (повідомлень) додаються.