АНОНС: Всеукраїнський науково-практичний семінар «Протидія дискримінації в Україні та світі»

Анонси університету

Кафедра кримінального права та кримінології спільно з кафедрою кримінально-правових дисциплін Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ 20 жовтня 2022 року проводять Всеукраїнський науково-практичний семінар «Протидія дискримінації в Україні та світі».

Головна мета заходу – розвиток фундаментальних і прикладних наукових досліджень, спрямованих на вирішення актуальних проблем кримінального права та кримінології у світлі запобігання та протидії дискримінації в Україні.

До участі у науково-практичному заході запрошуються вчені, науково-педагогічні працівники, працівники правоохоронних органів, представники органів державної влади, громадських організацій, адвокати, а також ад’юнкти (аспіранти), докторанти, слухачі магістратури, студенти, курсанти.

Тематичні напрями роботи Всеукраїнського науково-практичного семінару:

– Законодавче забезпечення запобігання та протидії дискримінації.

– Кримінально-правове забезпечення запобігання та протидії дискримінації щодо жінок та дівчат.

– Кримінально-правове забезпечення запобігання та протидії расової дискримінації.

– Кримінально-правове забезпечення запобігання та протидії дискримінації за ознакою гендерної та сексуальної ідентичності.

– Кримінально-правове забезпечення запобігання та протидії дискримінації осіб з інвалідністю та недієздатних осіб.

– Запобігання та протидія гендерній дискримінвції під час відбування покарання виправлення, ресоціалізації засуджених осіб.

– Окремі види дискримінації: проблеми правового регулювання.

– Причини та умови дискримінації.

– Міжнародний досвід запобігання та протидії дискримінації.

– Діяльність державних органів, урядових та громадських організацій з запобігання та протидії дискримінації.

– Особливості запобігання та протидії дискримінації в умовах воєнного стану.

Контакти оргкомітету Всеукраїнського науково-практичного семінару:

+38097-728-29-47 – Корогод Світлана Володимирівна;

+38097-821-26-26 – Чорна Аліна Геннадіївна.