Запрошуємо на OPEN DAY до ДДУВС!

Анонси університету

Перший у цьому навчальному році день відкритих дверей розпочнеться вже 26 вересня о 10.00! Запрошуємо відвідати захід та дізнатися все про умови навчання у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ!

Запрошуємо

День відкритих дверей буде проходити на відкритому повітрі (плац університету) із цілковитим дотриманням карантинних вимог.

Учасники OPEN DAY матимуть змогу побачити:

• показові заняття зі стройової підготовки, які проходять курсанти табірного збору-2020;

• виставку службових автомобілів та різних видів вогнепальної зброї;

• ознайомитися з роботою слідчо-оперативної групи на місці скоєння злочину, особливостями роботи з криміналістичною технікою, обладнанням слідчої валізи тощо;

• побачити демонстрацію вправ кидкової техніки та захисту від погрози вогнепальною чи холодною зброєю;

• навчитися визначати ознаки фальшивомонетництва та хабарництва;

• дізнатися, як надати домедичну допомогу пораненому та вивчити базові поняття тактичної медицини.

Окрім цього на школярів та батьків чекає презентація юридичного факультету та факультету соціально-психологічної освіти та управління, а також психологічні тести, поради кваліфікованих психологів щодо обрання майбутньої професії.

ВАЖЛИВО: усі гості заходу повинні перебувати у захисних масках або респіраторах!

Реєстрація НА OPEN DAY