Українсько-грузинська співпраця у підготовці професійних кадрів набирає у ДДУВС нових обертів!

Анонси університету, Новини університету

23 листопада 2020 року у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбудеться міжнародний телеміст «Україна-Грузія: історія, культура, сучасність».

Українсько-грузинська

Захід організовано у рамках українсько-грузинських студій, започаткованих у ДДУВС кафедрою міжнародних відносин та туризму факультету соціально-психологічної освіти та управління у співпраці з Всеукраїнською асоціацією грузинських спільнот та Обласним центром грузинської культури «Сакартвело».

У ході міжнародного телемосту передбачається обговорення із закордонними стейкхолдерами перспектив підготовки фахівців-міжнародників за оновленою освітньою програмою спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до міжнародного телемосту в понеділок. Початок об 11.00. Місце проведення – блакитна зала ДДУВС.