Вітання ректора Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Андрія Фоменка з Днем молоді

Анонси університету

Вперше цьогоріч Україна відзначає День молоді разом з усім світом – 12 серпня. Міжнародний день молоді – це свято енергії та запалу, пізнання і самоствердження, любові та романтики.

Весь колектив Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ працює задля того, щоб українська молодь могла отримати якісну освіту та мати можливість успішно реалізуватися в житті. У всі часи головне завдання студентства – вчитися. Але війна вносить свої корективи. Чимало наших студентів і молодих викладачів залишили аудиторії та доєдналися до лав Збройних сил України.

Тому у цей день бажаю передовсім перемоги Україні! Щоб молодь не ризикувала життям на фронті, а будувала щасливе майбутнє для себе та своєї Батьківщини. Щоб у незалежній, суверенній Україні якнайшвидше запанував мир і відкрилося безліч нових перспектив.

Дякую нашій ініціативній молоді за активну життєву позицію. Саме завдяки вам Україна переможе! Обов’язково!

Щиро бажаю миру у сьогоденні та довершення справ і задумів, добра, невичерпної енергії, творчості та життєвої наснаги. Зі святом!