АНОНС: зустріч з американським професором на тему «Різниця між моральною травмою та посттравматичним стресовим розладом (ПТСР)»

Анонси університету

19 серпня у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбудеться зустріч із професором з ментального здоров’я Університету Вісконсину «Green Bay», тренером з публічної безпеки технічного коледжу «Fox Valley Technical College», спеціалістом з кризових станів та консультантом з роботи з особами у стані посттравматичного синдрому Грегом Янгом (США).

Навчанню офлайн бути: у ДДУВС функціонують три надійні укриття

Іще одне укриття відновили у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Відтепер їх на території закладу освіти три. В повному обсязі проведені роботи щодо підготовки та облаштування захисних споруд для забезпечення освітнього процесу в новому навчальному році.