АНОНС: Міжнародний науково-практичний круглий стіл «Українсько-грецькі відносини: ретроспектива, сучасність, майбутнє»

Анонси університету

28 жовтня 2022 року у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародний науково-практичний круглий стіл «Українсько-грецькі відносини: ретроспектива, сучасність, майбутнє».

Захід проходитиме у приміщенні ДДУВС та в онлайн-форматі з використанням платформи Zoom.

Тематичні напрями круглого столу:

⦁ стратегічні напрямки українсько-грецьких міждержавних відносин в контексті європейських цінностей;

⦁ діяльність грецьких культурно-освітніх центрів в Україні як інструмент публічної дипломатії;

⦁ національно-визвольна боротьба грецького та українського народів: історична ретроспектива та паралелі;

⦁ Україна та Греція: глобальні виклики, загрози та ризики сучасності.

⦁ Дніпро-Салоніки: перспективи співпраці міст-побратимів.

Контактні особи:

⦁ Микола Несправа (n.nesprava@gmail.com)

⦁ Єремєєва Ірина (irina_erema@ukr.net)