OPEN DAY в онлайн-форматі: запрошуємо абітурієнтів!

Анонси університету, Новини університету

Усе про умови вступу, переваги навчання, ключові відмінності у підготовці курсантів та студентів ДДУВС дізнавайтеся під час інтерактивного заходу «ONE OPEN DAY IN THE WORLD OF LAW», що відбудеться 22 лютого о 14.30 у форматі ZOOM-трансляції.

Тільки у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ абітурієнти можуть не лише дізнатися про умови вступу до закладу, а й зазирнути за лаштунки студентського та курсантського життя!

Підключайтеся до спеціального ефіру за посиланням:

Інформативність, актуальні поради для ефективної підготовки до вступу на курсантські чи студентські факультети, а також відповіді на найбільш поширені питання вступників гарантуємо!

І нагадуємо, що вже 25 лютого о 10:00 зустрічаємося на традиційному OPEN DAY в очному форматі! Слідкуйте за анонсами на сайті та офіційних акаунтах у соцмережах.