У ДДУВС – Всеукраїнський конкурс на краще правниче видання!

Анонси університету, Новини університету

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ оголошує про Всеукраїнський конкурс на краще правниче видання.

Мета проведення конкурсу – виявлення та відзначення кращих видань, що всебічно та якісно забезпечують потреби освітнього процесу в закладах вищої освіти юридичного профілю.

На конкурс можуть бути висунуті видання з правових наук, що розроблені державною мовою авторами/авторськими колективами закладів вищої освіти та наукових установ України, опубліковані з дотриманням видавничих вимог протягом останніх п’яти календарних років до року проведення конкурсу.

Номінації конкурсу:

• наукові видання
  • навчальні видання
  • навчально-методичні видання
  • довідкові видання
  • періодичні видання

Для участі в конкурсі необхідно до 28 лютого поточного року подати до організаційного комітету необхідні матеріали.

Контактна особа:

МОЖЕЧУК Люся Василівна, старший науковий співробітник відділу організації наукової роботи, доктор філософії (096 398 93 90);

Електронна адреса: vonr@dduvs.edu.ua.