АНОНС: Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні проблеми оперативно-розшукової протидії кримінальним правопорушенням (серед здобувачів вищої освіти)»

Анонси університету

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ запрошує до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції на тему «Сучасні проблеми оперативно-розшукової протидії кримінальним правопорушенням (серед здобувачів вищої освіти)», яка відбудеться 19 травня 2023 року у змішаному форматі з використанням платформи Zoom.

Метою конференції є підвищення рівня знань здобувачів вищої освіти з актуальних питань оперативно-розшукової протидії кримінальним правопорушенням, підвищення позитивного іміджу професії майбутніх фахівців оперативних підрозділів Національної поліції, набуття практичного досвіду діяльності оперативних підрозділів.

Робота конференції планується за такими напрямами:

⦁ актуальні проблеми теорії та практики оперативно-розшукової протидії кримінальним правопорушенням в умовах воєнного стану;

⦁ правове забезпечення оперативно-розшукової протидії кримінальним правопорушенням в умовах воєнного стану: вітчизняний та зарубіжний досвід;

⦁ оперативно-розшукове забезпечення досудового розслідування кримінальних правопорушень в умовах воєнного стану;

⦁ напрями оперативно-розшукової протидії окремим видам кримінальних правопорушень;

⦁ місце та роль кримінальної поліції у протидії кримінальним правопорушенням;

⦁ інформаційно-аналітичне забезпечення оперативно-розшукової протидії кримінальним правопорушенням як складової оперативно-розшукової діяльності;

⦁ психологічне забезпечення оперативно-розшукової протидії кримінальним правопорушенням;

⦁ взаємодія підрозділів кримінальної поліції з іншими підрозділами Національної поліції та правоохоронними органами щодо протидії кримінальним правопорушенням;

⦁ актуальні проблеми проведення оперативно-технічних заходів та використання спеціальної техніки під час оперативно-розшукової протидії кримінальним правопорушенням;

⦁ використання кримінального аналізу у протидії кримінальним правопорушенням в умовах воєнного стану.

Для участі у конференції необхідно до 10 травня 2023 року надіслати заявку та тези доповіді на e-mail: k_ord@dduvs.edu.ua або Vikol_grigor@ukr.net. Деталі та приклад оформлення – в інформаційному листі.