«Верховенство права: доктрина і практика в умовах сучасних світових викликів»: міжнародна конференція в ДДУВС

Анонси університету

ННІ права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ 29 лютого 2024 року проведе Міжнародну науково-практичну конференцію «Верховенство права: доктрина і практика в умовах сучасних світових викликів».

До участі у науково-практичній конференції запрошуються вчені, практичні працівники, представники органів державної влади, громадських організацій, а також докторанти, ад’юнкти (аспіранти) та інші здобувачі вищої освіти.

Захід пройде в очно-заочному форматі. Конференцію проведуть з метою дослідження та обговорення таких актуальних проблем:

⦁ верховенство права як основа системи європейських цінностей та правопорядку;

⦁ міжнародні та внутрішньодержавні механізми забезпечення верховенства права в умовах сучасних викликів та загроз.

⦁ актуальні проблеми впровадження міжнародних стандартів захисту прав людини;

⦁ проблеми правового регулювання цивільно-правових відносин в умовах воєнного стану;

⦁ психологічне здоров’я особистості в контексті актуальних проблем суспільства тощо.

Адреса проведення: м. Дніпро, проспект Гагаріна, 26. Посилання в Zoom, ідентифікатор та код доступу – в інформаційному буклеті за посиланням.

Для участі в конференції необхідно до 24 лютого 2024 року надіслати тези доповіді, рецензію наукового керівника (на тези доповідей здобувачів вищої освіти) та заявку на електронну адресу: NNIPIO2021@gmail.com (з приміткою «На науково-практичну конференцію»).

Контакти:

0663632053 Лілія Межевська (ННІ права та інноваційної освіти ДДУВС).