У ДДУВС продовжуються інструктажі перед відправкою на стажування

Інформаційно-комунікаційні заходи з питань запобігання корупції, Новини університету

З курсантами ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, які направляються для проходження стажування в поліцейські підрозділи, проведено інструктаж.

Військовим – від науковців: у ДДУВС зібрали чергову партію волонтерської допомоги

Науково-педагогічні працівники ННІ права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ взяли участь у зборі гуманітарної допомоги. Зібрані пакунки відправлено бійцям 67 окремої механізованої бригади.

Про волонтерство ДДУВС – в ефірі телеканалу

Здобувачі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ привітали військових із новорічними світами. Заступник голови студентсько-курсантської ради Михайло Дзюба поділився волонтерським досвідом у прямому ефірі програми «Ранок з Дніпро TV».