Вітання ректора університету з Днем юриста

Анонси університету, Новини університету

Шановні колеги, щиро та сердечно вітаю вас із професійним святом! День юриста – це свято тих, хто вносить свій безпосередній і посильний внесок у розбудову незалежної та демократичної держави – науковців та практиків, яким належить видатне місце в формуванні правової культури громадян.

За роки існування наш навчальний заклад під керівництвом досвідчених педагогів підготував не одне покоління кваліфікованих спеціалістів-юристів, які знайшли застосування своїх знань у найважливіших ланках юриспруденції. Нині вони вносять суттєвий вклад у розвиток нашої правової держави.

Висловлюю вам, шановні колеги, сердечну вдячність за вашу нелегку, але почесну працю. У цей святковий день бажаю усім вам міцного здоров’я, життєвих гараздів, нових професійних перемог, подальшої активної та творчої діяльності у поширенні правових знань.

Зі святом, служителі Феміди!

Андрій Фоменко

З повагою ректор