СКР оголошує конкурс відеороликів про толерантність!

Анонси університету

Розвиваємо одну з найбільш затребуваних навичок у суспільстві – креативність! У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ оголошується конкурс промороликів «Різні = рівні» про толерантність та протидію різним проявам дискримінації.

Конкурс проводиться за ініціативи студентсько-курсантської ради, кафедри гуманітарних дисциплін та психології поліцейської діяльності ДДУВС спільно з Управлінням дотримання прав людини Національної поліції України.

Умови участі:

• створити проморолик тривалістю до 1 хвилини;

• до 23 січня 2022 року ролики надіслати у форматі МP4 на електронну адресу: anastasia.chechel16@gmail.com.

Роботи оцінюватиме професійне журі. Визначення переможців відбудеться 3 лютого 2022 року у конференц-залі ДДУВС.

Переможець стане учасником заходу «День з поліцейськими омбудсменами», організованого Управлінням дотримання прав людини Національної поліції України.

Володарі 2-3 місць отримають брендовану сувенірну продукцію від управління.