Міський конкурс для школярів влаштували до всеукраїнської акції в академії поліції!

Новини «Академії поліції»

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» представники Запорізького центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Запоріжжя) та Молодіжної поліцейської академії провели для школярів тематичний конкурс.

У ДДУВС вшанували ліквідаторів чорнобильської аварії

Сьогодні, 14 грудня, у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулися заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Яким був Місячник Медіації для ДДУВС?

Проректорка Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Лариса Наливайко взяла участь в онлайн-брифінгу за підсумками «Місячника медіації-2021». Ініціатором проведення заходу стала громадська організація «Національна Асоціація медіаторів України.

Клінічний рух в Україні набирає обертів

У Міжнародний день захисту прав людини та Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги відбувся ІІ Всеукраїнський форум безоплатної правової допомоги «Право & свідомість». До заходу долучилися представники юридичної клініки «Істина» Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Особливості академічної мобільності «по-львівськи» обговорили у ДДУВС!

Підсумки другого етапу реалізації програми академічної мобільності підбили у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Із викладачами та курсантами закладу, які упродовж тижня перебували у Львові, спілкувався ректор полковник поліції Андрій Фоменко.