АНОНС: Регіональний круглий стіл «Українська військова звитяга – фундамент державності»

Анонси університету

Кафедра міжнародних відносин та соціально-гуманітарних дисциплін Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ 21 жовтня 2022 року проводить Регіональний круглий стіл «Українська військова звитяга – фундамент державності».

До участі в науково-практичному заході запрошуються представники органів державної влади, громадських організацій, а також викладачі, аспіранти, слухачі магістратури, студенти, курсанти.

Дискусійні напрямки роботи Регіонального круглого столу:

– Кочовики на теренах України: войовничість та історичні виклики.

– Велич української держави Княжої доби у військовому вимірі.

– Козаччина: здобутки та втрати української державності.

– Національно-визвольні змагання 1917–1921 років: історичні реалії.

– Друга Світова війна у контексті сучасності.

– Українсько-російська війна 2014-2022 рр.: соціально-політичні та міжнародні аспекти.

– Сучасний стан Збройних Сил України крізь призму державотворення.

Матеріали приймаються до 20 жовтня 2022 року на електронну адресу: k_sgd@dduvs.edu.ua з поміткою «Круглий стіл 22.10.2021». Назва тез має відповідати прізвищу учасника (приміром, Яценко.doc).

Контактні особи:

+38 (099) 787-15-77 – Маргулов Артур Худувич;

+38 (063) 430-35-41 – Левін Олег Леонідович.