Викладачка ДДУВС – серед призерів Конкурсу імені Святого Володимира!

Щорічно засідання Номінаційного комітету Конкурсу обирає краще науково-правниче видання. 5 жовтня було представлено цьогорічних переможців: призове ІІ місце виборола монографія «Судове провадження на підставі угод у кримінальному процесі України: сучасний стан та перспективи». Її підготовкою займалися професорка кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань ДДУВС, кандидатка юридичних наук, доцентка Вікторія Рогальська спільно з суддею Ленінського районного суду м. Дніпропетровська, доктором філософії у галузі права Максимом Таусом.

Монографію відзначили у номінації «Кримінальне право і кримінологія; кримінально-виконавче право; кримінальний процес та криміналістика».

Окрім цього, Вікторія Рогальська увійшла до колективу авторів, яких нагороджено заохочувальною грамотою за Науково-практичний коментар до Розділу IX-1 Кримінально-процесуального кодексу України «Особливий режим досудового розслідування, судового розгляду в умовах воєнного стану».

Вітаємо переможців Конкурсу та бажаємо подальших наукових досягнень!