АНОНС: Всеукраїнський науково-практичний семінар «Сучасні інформаційні технології в діяльності Національної поліції України»

Анонси університету, Новини університету

Всеукраїнський науково-практичний семінар «Сучасні інформаційні технології в діяльності Національної поліції України» відбудеться 10 листопада 2022 року о 14:00.

Організатори заходу – кафедра інформаційних технологій і кафедра економічної та інформаційної безпеки.

До участі у Всеукраїнському науково-практичному семінарі запрошуються: практичні працівники, науковці, науково-педагогічні працівники навчальних закладів, здобувачі вищої освіти.

Напрями роботи семінару:

1. Інформаційна та економічна безпека під час воєнного стану.
  2. Інформаційно-аналітична діяльність.
  3. Правове забезпечення інформаційних технологій в правоохоронній та юридичній діяльності.
  4. Удосконалення методичного забезпечення інформаційної підготовки фахівців Національної поліції України.
  5. Використання інформаційних технологій у забезпечені економічної безпеки України.
  6. Інформаційне забезпечення гендерних питань.

Адреса оргкомітету: м. Дніпро, просп. Гагаріна, 26, каб. 101, кафедра економічної та інформаційної безпеки.

Контактні телефони: 0562-31-72-60; 066-774-63-11 (Гребенюк Андрій Миколайович – завідувач кафедри); 0562–31-72-59; 097-854-71-52 (Прокопов Сергій Олександрович – відповідальний секретар семінару, старший викладач кафедри).

E-mail: seminar.it@ukr.net