Майбутні дільничні обирають інтерактивні заняття!

Професійний квест для курсантів 3 курсу відбувся на факультеті підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності. Це була захоплива гра, максимально наближена до реалій, пов‘язаних з адміністративними правопорушеннями.

Захід організували науково-педагогічні працівники кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності.

Розібрали три фабули: дорожньо-транспортна пригода, розпивання спиртних напоїв у громадських місцях та дрібне хуліганство.

Ролі розподілили згідно ситуаційних завдань. Розв’язуючи квестові головоломки, здобувачі вищої освіти демонстрували рівень здобутих в університеті знань та навичок.

Курсанти розповідають – заняття видалося захопливим та пізнавальним.

Організатори своєю чергою зазначають: всі учасники продемонстрували ґрунтовні знання, кмітливість, командний дух і прагнення до перемоги. До речі, переможців визначити так і не вдалося, тому кафедральне журі оголосило нічию.