Уже скоро: Ніч молодіжної науки-2022 в умовах війни

Анонси університету, Новини університету

Запрошуємо до перегляду онлайн-трансляції науково-популярного заходу «Ніч молодіжної науки-2022 в умовах війни»!

Захід організовується Радою молодих учених при Міністерстві освіти та науки України та приурочений до Всесвітнього дня науки.

Метою проведення є популяризація наукових здобутків молодих учених, налагодження співпраці між молодими науковцями, встановлення зв’язків з основними стейкхолдерами та зарубіжними партнерами в умовах війни.

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ будуть представляти науковці, які презентують власні доповіді. Усі бажаючі матимуть змогу долучитися до онлайн-трансляції, що розпочнеться о 17:00 на офіційному акаунті Ради молодих учених при МОН у Facebook.