День психологічного здоров’я від КМЄС

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ долучився до відзначення Дня психологічного здоров’я, ініційованого Консультативною Місією Європейського Союзу для закладів вищої освіти системи МВС України.

З вітальним словом до учасників звернувся Голова КМЄС Aнтті Хартікайнен. Представив експертів радник/тренер з питань розвитку реформи управління людськими ресурсами КМЄС Ніколаос Бакогіанніс.

У рамках заходу відбулася онлайн-презентація теми «Стрес та його наслідки. Реакції на стрес. Стратегії для подолання стресу». Спікерами виступили ліцензований психолог компанії Wildgoose (Швеція) Джулі Девлін та представник Канадсько-українського проєкту розвитку поліції Клаас Тувечерн.

Далі відбулася інформативна тренінгова сесія «Основні навички управління стресом». ЇЇ провели експерти Центру психічного здоров’я та психосоціального супроводу Національного університету «Києво-Могилянська академія».

На завершення запрошені експерти КМЄС надали вичерпні відповіді на всі питання учасників.