АНОНС: Всеукраїнський науково-практичний семінар «Протидія організованій злочинності: проблеми теорії та практики»

Анонси університету

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ запрошує до участі у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Протидія організованій злочинності: проблеми теорії та практики», який відбудеться 9 грудня 2022 року.

До участі у семінарі запрошуються науково-педагогічні працівники, ад’юнкти (аспіранти) та здобувачі, які займаються проблемами протидії організованій злочинності, а також практичні працівники правоохоронних органів.

Робота семінару планується за такими напрямами:

1. актуальні проблеми протидії організованій злочинності та корупції;
  2. інституційна спроможність правоохоронних органів протидіяти злочинним спільнотам;
  3. інтеграція правоохоронної системи України у світовий правоохоронний простір щодо протидії організованим формам злочинності;
  4. удосконалення національного кримінального законодавства та кримінально-правова політика щодо протидії діяльності злочинних спільнот та осіб, що перебувають у статусі підвищеного злочинного впливу;
  5. методологічні проблеми підготовки фахівців для правоохоронних органів з питань протидії організованій злочинності та корупції;
  6. інформаційно-аналітичне забезпечення протидії організованій злочинності та корупції;
  7. проблеми взаємозв’язку організованої злочинності і корупції та органів державної влади й управління;
  8. організація виявлення та розслідування окремих видів злочинів, що вчиняються організованими групами та злочинними організаціями;
  9. протидія легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом: виявлення та конфіскація злочинних активів: вітчизняний та міжнародний досвід;
  10. роль та місце громадянського суспільства у протидії організованій злочинності та корупції.

Робоча мова семінару: українська.

Для своєчасного формування програми семінару та видання матеріалів, необхідно не пізніше 25 листопада 2022 року надіслати на адресу оргкомітету заявку на участь (форма додається в інформаційному листі) та тези доповідей/повідомлень.

Електронний збірник матеріалів семінару буде розіслано учасникам на електронні адреси, вказані у заявці.

Заявки на участь у семінарі та тези доповідей/повідомлень надсилати на e-mail: cpsi@ukr.net

Всі документи необхідно надіслати різними файлами. Назва файлу повинна містити прізвище автора та назву документу. Наприклад, Тесленко_заявка, Тесленко_тези.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:

+38 063 175 19 57 – завідувач кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань Санакоєв Дмитро Борисович.