АНОНС: Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні виклики та актуальні проблеми забезпечення міжнародної та національної безпеки (тенденції, проблеми та шляхи їх вирішення)»

Анонси університету

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні виклики та актуальні проблеми забезпечення міжнародної та національної безпеки (тенденції, проблеми та шляхи їх вирішення)», яка відбудеться 2 грудня 2022 року.

Тематичні напрями конференції плануються за наступними блоками:

– Кримінально-правове та кримінологічне забезпечення міжнародної та національної безпеки;

– Кримінальне процесуальне забезпечення міжнародної та національної безпеки;

– Психологічне забезпечення в умовах воєнного стану;

– Використання спеціальних знань у кримінальному судочинстві в умовах воєнного стану.

Для участі необхідно подати заявку, тези доповідей та рецензії наукових керівників до 29 листопада 2022 року. Деталі та зразок оформлення – в інформаційному листі.

Науковий захід проходитиме в очно-дистанційній формі з використанням онлайн-платформи Zoom, початок о 10:00. Робочі мови конференції – українська та англійська.

Контактні особи:

тел. +38 (097) 728-29-47 – Корогод Світлана Володимирівна;

тел. +38 (067) 941-62-68 – Березняк Василь Сергійович;

тел. +38 (063) 175-19-57 – Санакоєв Дмитро Борисович.