Реєстрацію для складання НМТ розпочато відсьогодні!

Анонси університету, Новини університету

До уваги всім абітурієнтам: Міністерство освіти і науки інформує, що сьогодні розпочалася реєстрація для участі у складанні НМТ (національного мультипредметного тесту). Вона триватиме до 3 травня 2023 року.

Для реєстрації потенційному вступнику необхідно самостійно створити персональний кабінет на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти (https://testportal.gov.ua/) та виконати в ньому наступні дії:

• внести особисті дані й інформацію щодо участі в НМТ;
  • завантажити в електронній формі сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
  • підтвердити бажання взяти участь у НМТ;
  • надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру;
  • сформувати Сертифікат НМТ 2023 року.

Під час реєстрації вступнику необхідно обрати:

• третій предмет НМТ – історія України, біологія, фізика, хімія, іноземні мови (англійська, французька, німецька, іспанська);
  • населений пункт в Україні або за кордоном, де вступник перебуватиме в дні проведення НМТ.

До електронного кабінету необхідно обов’язково завантажити сканкопії наступних документів:

• паспортний документ або інший документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація для участі в НМТ;
  • документ, що підтверджує інформацію про освіту: довідка з місця навчання, яка підтверджує, що особа завершує здобуття повної загальної середньої освіти у 2023 році (для цьогорічних випускників), або свідоцтво про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);
  • документ, що підтверджує внесену інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП): картка платника податків або паспорт громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП.

Зазначимо, що можливість сформувати сертифікат НМТ у персональному кабінеті вступника з’явиться через 7 днів після подання документів про реєстрацію для участі у тестуванні. Сертифікат НМТ є підтвердженням реєстрації на НМТ. Формування сертифікату здійснюватиметься у персональному кабінеті учасника НМТ.