Знати все та трохи більше: курсанти ДДУВС відвідали експертно-криміналістичний центр

Зброя, вибухівка й інструменти для їх дослідження. Все це побачили курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції під час екскурсії до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Ці знання стануть їм у пригоді під час майбутньої діяльності.

АНОНС: Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наука в умовах воєнного стану: пошуки, проблеми, перспективи розвитку»

Анонси університету, Новини університету

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ запрошує взяти участь у роботі науково-практичної конференції молодих вчених. Захід присвячений проблемам та перспективам науки під час воєнного стану. Конференція пройде 3 травня 2023 року в очно-дистанційному форматі.

Наукова дискусія у ДДУВС: нові результати!

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся регіональний науково-практичний семінар «Цивільно-правова відповідальність в Україні: проблеми, реформи, практичний досвід», організований кафедрою цивільно-правових дисциплін ННІ права та інноваційної освіти.