АНОНС: ІІ Всеукраїнський науково-практичний семінар «Національна економіка та інфраструктурні проєкти»

Анонси університету

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Національна економіка та інфраструктурні проєкти», який відбудеться 27 квітня 2023 року.

Головною метою наукового заходу є створення професійного майданчику для обговорення та визначення стратегічних перспектив соціально-економічного розвитку країни, визначення актуальних проблем формування сучасної структури національної економіки та управління ризиками інфраструктурних проєктів в Україні.

До участі запрошуються науково-педагогічні працівники, ад’юнкти (аспіранти) та здобувачі, які займаються проблемами економіки, управління, соціально-економічного розвитку країни, гендерної політики та національної безпеки.

Основні напрями роботи семінару:

– Розвиток національних економічних систем в умовах глобалізації;

– Економіка війни та повоєнний економічний розвиток України;

– Нормативно-правове регулювання економічних відносин в умовах воєнного стану;

– Формування сучасної структури та інфраструктури національної економіки;

– Управління ризиками інфраструктурних проєктів в Україні;

– Гендер і соціально-економічний розвиток національної економіки;

– Стратегічне управління інноваційним розвитком на макро- та мікрорівні;

– Теоретичні та прикладні аспекти забезпечення національної безпеки держави;

– Актуальні загрози національній безпеці України та механізми захисту національних інтересів України;

– Волонтерські, соціальні, культурноосвітні, спортивні та інші проєкти, спрямовані на формування активної громадянської позиції;

– Конституція України як правова основа державної політики у сферах національної безпеки і оборони;

– Особливості та проблеми відбудови господарства України.

Для участі у семінарі необхідно подати заявку та тези доповідей до 15 квітня 2023 року у Google-формі за посиланням. Деталі та зразок оформлення – в інформаційному листі.

Контакти оргкомітету:

Електронна адреса: ostapenko13121981@gmail.com

Телефони: +38 (097) 091-93-48 – Протопопова Наталя Андріївна.