Культурне життя

Особливе значення в університеті приділяється культурно-масовій роботі та естетичному вихованню курсантів та студентів університету.

В університеті розвивається художня самодіяльність, постійно проводяться культурно-масові заходи з залученням курсантів, студентів та працівників навчального закладу: урочисті заходи з нагоди знаменних дат і подій, концерти, зустрічі особового складу з ветеранами університету тощо.

Здобувачі вищої освіти ДДУВС беруть участь у творчих фестивалях та конкурсах. Так, у 2018 році на літературно-мистецькому конкурсі «Шевченківські читання» (м.Київ) курсантка університету виборола 1 місце серед вишів МВС України.

Значна увага приділяється пошуку талановитої молоді та створенню умов для її самореалізації. Щороку в університеті проводиться конкурс художньої самодіяльності серед факультетів навчального закладу «Студентська осінь», завдяки якому кожний курсант та студент може розкрити свої творчі здібності. За результатом конкурсу проводиться гала-концерт, традиційно присвячений Дню студента.

В університеті працює студія творчого руху «eSTeD», яку відвідують здобувачі вищої освіти, а також працівники університету з метою розвитку та реалізації творчих здібностей у напрямку вокального мистецтва та хореографії.

Студія творчого руху «eSTeD» є переможцем міського міжвузівського творчого фестивалю-конкурсу «Студентська весна» (2017 р. – 3 місце, 2018 – Гран-прі).

У 2018 році творчий колектив Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ отримав перемогу у карнавальній ході «I LOVE DNIPRO» у номінації «Краща карнавальна колона».

Результатом роботи студії є яскраві концертні програми, присвячені державним святам та визначним подіям, тематичні флешмоби та постановки шоу-програм.

Творчий колектив університету долучається до проведення соціально важливих доброчинних справ: проводить свята для дітей інтернатів, запрошує дітлахів на святкові заходи навчального закладу.

Щороку до Дня Святого Миколая творчий колектив студії університету створює яскраве новорічне свято для дітей підшефних інтернатів та дітей працівників університету – казкову постановку, в якій беруть участь студенти та курсанти.

Велика увага приділяється профорієнтаційній роботі. Так, творча студія «eSTeD» із концертними програмами відвідує міста Дніпропетровської області, а також м. Запоріжжя, м. Кропивницький, м. Кременчук. Під час профорієнтаційних заходів школярам надається інформація про Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ.

 

 

 


8 448