На Чемпіонаті України з кікбоксингу студент ДДУВС виборов 2 золоті медалі

Чемпіонат ВАКО серед юнаків та юніорів проходив 7-10 квітня у місті Бровари Київської області.

У нелегкій, напруженій боротьбі студент другого курсу факультету № 4 Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Костянтин Драч виборов 2 перших місця (у розділах К-1 та лоу-кік серед старших юніорів у ваговій категорії до 75 кг).

На Чемпіонаті України з кікбоксингу студент ДДУВС виборов 2 золоті медалі
Студент другого курсу факультету № 4 ДДУВС Костянтин Драч виборов 2 перших місця

Варто відмітити, що керівництво факультету № 4 Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ постійно проводить роботу з підвищення рівня фізичного виховання особового складу та всіляко пропагує здоровий спосіб життя серед студентів.

На Чемпіонаті України з кікбоксингу студент ДДУВС виборов 2 золоті медалі
Студент другого курсу факультету № 4 університету Костянтин Драч виборов 2 перших місця на Чемпіонаті України з кікбоксингу

Вітаємо Костянтина з перемогою та бажаємо йому великих досягнень у спорті!

Відділення зв’язків з громадськістю