Зміцнюємо науковий потенціал

У спеціалізованій вченій раді Д 64.700.03 Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся успішний захист докторської дисертації за спеціальністю 12.00.08 (кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право) завідувача кафедри кримінального права та кримінології Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, к.ю.н., доцента Володимира Шаблистого.

Захист докторської дисертації завідувача кафедри кримінального права та кримінології ДДУВС к.ю.н., доцента Володимира Шаблистого.

Нашим колегою було підготовлено дисертаційне дослідження на тему «Теоретико-прикладні засади кримінально-правового забезпечення безпеки людини в Україні», результати якого він на високому рівні презентував на захисті, що було відзначено як членами спеціалізованої вченої ради, так і офіційними опонентами.

Офіційні опоненти Володимира Шаблистого
Члени спеціалізованої вченої ради та офіційні опоненти Володимира Шаблистого

Науковим консультантом Володимира Шаблистого виступив завідувач кафедри кримінального права та кримінології Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор Олексій Литвинов, офіційними опонентами – доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України Євген Стрельцов, вчений секретар Південного регіонального центру НАПрНУ, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України Віктор Грищук, декан юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ та професор кафедри кримінального права та кримінології юридичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка доктор юридичних наук, професор Павло Берзін.

Колектив університету вітає Володимира Шаблистого з успішним захистом дисертації!

Відділ організації наукової роботи

Відділення зв’язків з громадськістю