Студенти університету відвідали Всеукраїнський пісенний фестиваль «Пісні, народжені в АТО».

«Пісні, народжені в АТО…»

Студенти факультету № 4 Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ разом з кураторами Тарасенко Юлією та Царьовою Іриною відвідали Всеукраїнський пісенний фестиваль «Пісні, народжені в АТО».

Курсанти 4-го курсу відпрацювали теоретичні знання на практиці

Викладачі кафедри кримінального процесу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ провели практичні заняття з дисципліни «Комплексні штабні навчання» із курсантами 4-го курсу факультету № 3 (групи ПС-241, ПС-242).

Співробітники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відвідали ветерана-чорнобильця

26 травня ветеран університету, чорнобилець, полковник у відставці Володимир Грекул відзначив свій 71 день народження. Співробітники університету щиро привітали ветерана зі святом, а також вручили пам’ятну відзнаку – медаль до 30-річчя аварії на Чорнобильській АЕС «За заслуги» та адресну допомогу.

Загальноуніверситетські змагання із самбо

Загальноуніверситетські змагання із самбо визначили кращих спортсменів

Вперше під відкритим небом, на плацу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, пройшла першість із боротьби самбо. У змаганнях взяли участь 44 спортсмени у складі 6 команд.