Співробітники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відвідали ветерана-чорнобильця

26 травня ветеран університету, чорнобилець, полковник у відставці Володимир Грекул відзначив свій 71 день народження. Співробітники університету щиро привітали ветерана зі святом, а також вручили пам’ятну відзнаку – медаль до 30-річчя аварії на Чорнобильській АЕС «За заслуги» та адресну допомогу.

Вітали Володимира Семеновича голова Ради ветеранів університету Леонід Камишов, доцент кафедри кримінального права та кримінології Анатолій Терещенко, фахівець факультету № 2 Дмитро Козак та завідувач відділення соціально-гуманітарної роботи Наталія Карнаух.

Володимир Семенович Грекул

Володимир Семенович Грекул, 1945 року народження, у 1973 році закінчив Харківський юридичний інститут, в органах внутрішніх справ працював із серпня 1973 по травень 1998 року.

Викладацьку діяльність розпочав у травні 1983 року на посаді викладача циклу юридичних дисциплін Дніпропетровської середньої спеціальної школи міліції МВС СРСР. Володимир Семенович – співавтор навчальних програм, методичних рекомендацій та довідника з дисципліни «Теорія держави та права».

Відділення зв’язків з громадськістю