З любов’ю в серці до дітей

Щороку в перший день літа в Україні, як і у всьому світі відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Саме в цей день студенти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ влаштували та провели акцію «З любов’ю в серці до дітей».

У парку імені Лазаря Глоби студенти факультету № 4 частували дітей морозивом, цукерками та роздавали повітряні кульки.

Студенти факультету вважають, що від уваги, любові і виховання залежить доля дітей. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це мають відповідати дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним із найголовніших обов’язків.

З любов’ю в серці до дітей З любов’ю в серці до дітей З любов’ю в серці до дітей З любов’ю в серці до дітей

Дитяча щирість, посмішки, емоції неймовірно заряджають позитивом, дозволяють забути про всі негаразди у житті, тому по завершенню заходу студенти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ вирішили проводити подібні акції щороку.