В університеті пройшли змагання з легкої атлетики, перетягування канату та волейболу

Змагання, організовані за ініціативою керівництва 2-го курсу факультету № 3 та спортивно-масової ради, проходили серед курсантів 2-го курсу факультету № 3.

Спочатку спортсмени демонстрували свою вправність та майстерність з легкої атлетики. Бігли на різні дистанції: 100 метрів, 1000 метрів, змішана естафета 4*100 та 4*223 метри. Кількість команд відповідала кількості взводів.

Кожен старт та фініш супроводжувався активною підтримкою вболівальників.

Цього ж дня на спортивному майданчику проходили змагання з перетягування канату за круговою системою. До складу кожної команди ввійшло 6 спортсменів.

В атмосфері запеклої спортивної конкуренції проходили змагання з волейболу. На волейбольному полі першість виборювали збірні команди взводів та команда курсових і молодших командирів.

Під час нагородження переможців на спортивному майданчику панував по-справжньому піднесений настрій. Спортсмени отримали задоволення від змагань, а вболівальники – позитивні емоції.