Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню авторитету на світовій арені. Конституція визначила найціннішим життя людини, її здоров’я, честь і гідність. Обов’язок кожного українця – поважати Конституцію, дотримуватися її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.
![З Днем Конституції України!](https://dduvs.edu.ua/wp-content/uploads/2016/06/constitution_1.jpg)
Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої держави. Давайте сподіватися на краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу.
Бажаю успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.
— 1 062