У ДДУВС відбувся захист навчальної практики

На кафедрі оперативно-розшукової діяльності та спеціальної техніки факультету № 1 Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ підвели підсумки проходження навчальної практики курсантами 3-го курсу.

З 20 червня по 11 липня 96 курсантів проходили практику у практичних підрозділах Головних управлінь Національної поліції України в Дніпропетровській, Запорізькій, Закарпатській, Волинській, Житомирській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Херсонській, Черкаській, Чернігівській, Хмельницькій областей та м. Київ.

Приймали захист старший оперуповноважений в особливо важливих справах Управління кримінальної поліції (карний розшук) ГУ НП в Дніпропетровській області майор поліції Ярослав Ковча, декан факультету № 1 Андрій Рибалкін та провідні фахівці кафедри оперативно-розшукової діяльності.

У ДДУВС відбувся захист навчальної практики

Під час проходження навчальної практики курсанти набули практичних навичок роботи у підрозділах кримінальної поліції, закріпили й поглибили теоретичні знання, а також залучалися до практичних заходів по запобіганню, виявленню, документуванню та розслідуванню злочинів.

Захист навчальної практики у ДДУВС

За результатами захисту практики більшість курсантів отримали оцінку «відмінно».