Студентка університету з обласних змагань зі стрільби повернулася чемпіонкою

Упродовж двох днів у Дніпрі проходив відкритий чемпіонат Дніпропетровської області зі стрільби кульової з пневматичної зброї серед спортсменів 1997 року народження та молодших.

Студентка 1-го курсу юридичного факультету Дар’я Антипова у вправі ПП-2 після напруженої фінальної серії «влучила» у титул чемпіонки.

Кульовою стрільбою Даша захоплюється вже п’ять років, має звання кандидата в майстри спорту, неодноразово виборювала призові місця на всеукраїнських змаганнях.

Наразі студентка готується до Чемпіонату України з кульової стрільби, який проходитиме у Львові в період з 14 до 20 листопада.

Готував до змагань чемпіонку викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки майор поліції Євген Зеленський.

Керівництво університету вітає Дар’ю Антипову з перемогою та бажає нових досягнень у спорті!