Без рубрики, Новини університету

Ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Андрій Фоменко разом із курсантами взяли участь у мітингу-реквіємі «Великі твої жертви, Україно!». Захід відбувся у Дніпрі біля Меморіалу жертвам політичних репресій і Голодомору, що на 9-му кілометрі Запорізького шосе.

Представники ДДУВС разом із містянами ушанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали траурні композиції до меморіалу.

Поклали квіти до Меморіалу жертвам Голодомору

На цьому місці в 1930-і та на початку 1950-х років розташовувався спеціальний об’єкт НКВС, де ховали розстріляних жертв політичних репресій. За архівними даними, у цей період у Дніпрі загалом стратили понад 5 тисяч людей. За іншою інформацією, розстріляних може бути набагато більше.