Нещодавно у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулися літературні читання з нагоди 205-ої річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. У заході взяли участь студенти 1 курсу юридичного факультету.
![«Не вмирає душа наша, не вмирає воля», – у ДДУВС студенти присвятили поетичні читання Кобзарю](https://dduvs.edu.ua/wp-content/uploads/2019/03/n1-2-1024x582.jpg)
Літературні читання на тему: «Вірний син славної України» зібрали у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ небайдужих до творчості українського Кобзаря студентів.
Юнаки та дівчата читали поезію митця, виконували пісні на слова Тараса Шевченка, а також інсценували події з життя письменника.
Окрім проведення урочистого заходу представники кафедри соціально-гуманітарних дисциплін спільно з працівниками бібліотеки організували виставку книг Кобзаря, а молодь поклала квіти до пам’ятника відомого українського поета.
— 765