Реформування системи примусового виконання рішень: представники ДДУВС взяли участь у професійній зустрічі

І Щорічна конференція Регіональних Рад Реформ Правосуддя нещодавно відбулася за підтримки проекту ЄС «Право-Justice». До участі в заході долучилися й координатори юридичної клініки «Істина» викладачі кафедри загальноправових дисциплін Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Інга Гудим та Вікторія Обушко.

У рамках конференції відбулося узагальнення процесу створення Регіональних Рад Реформ Правосуддя, який розпочався восени 2018 року у шести областях України (Львівська, Чернівецька, Одеська, Дніпропетровська, Харківська, Донецька).

З метою вдосконалення механізму визначення політики та координації роботи сектору юстиції, судів та органів судової влади, а також Міністерства юстиції як регулятора приватних юридичних професій було презентовано результати діяльності Регіональних Рад Реформ Правосуддя, здобутий досвід та визначено майбутні виклики в процесах судової реформи, а також напрями діяльності на регіональному рівні.

Більше 100 юристів, місцевих та міжнародних експертів, науковців та представників громадянського суспільства обговорили найбільш важливі для регіонів питання, пов’язані з реформами сектору правосуддя.

Як зазначають представники юридичної клініки «Істина», реалізація цього проекту дає можливість забезпечити діалог між центральним рівнем і регіонами, щоб дати більш чітку картину потреб і очікувань щодо реформи правосуддя.