Курсанти ДДУВС дізнавалися про специфіку спілкування з дітьми та підлітками, постраждалими від насильства

Заняття із застосуванням міжнародного досвіду було проведено для курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ у рамках курсу «Спеціалізації працівників підрозділів превентивної діяльності Національної поліції України з розслідування окремих категорій кримінальних проступків у формі дізнання».

У ДДУВС школярів вчили фінансовій грамотності

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ вперше відбувся «Міський бізнес-форум для школярів. Серія: Економічна аналітика та інноваційні тренди фінансової грамотності».

«Роль приватного права України в забезпеченні прав людини»

За такою темою у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар, організований кафедрою цивільного права та процесу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.