У ДДУВС – Всеукраїнська науково-практична конференція

Всеукраїнська науково-практична конференція «Правова держава: історія, сучасність та перспективи формування в Україні» відбулася у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Участь у ній взяли правники, науковці, адвокати, представники громадських організацій, студенти.

У ДДУВС – Всеукраїнська науково-практична конференція

Розпочалася науково-практична конференція із підписання меморандуму про співпрацю між Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ та громадською організацією «Запорізька обласна організація Союзу юристів України». Підписантами з обох сторін виступили проректорка ДДУВС Лариса Наливайко та директор громадської організації Валерій Біленко. За результатами передбачається розширення співробітництва з професійною спільнотою юристів.

У ДДУВС – Всеукраїнська науково-практична конференція

Учасниками науково-практичної конференції зокрема стали представники Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро), судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду, а також представники Придніпровського наукового центру Національної академії наук України і МОН України та Національної школи суддів України.

У ДДУВС – Всеукраїнська науково-практична конференція

На конференції були представлені 13 закладів вищої освіти, серед яких – Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Черкаський державний технологічний університет, Західноказахстанський державний університет, Одеська державна академія будівництва та архітектури, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, Міжрегіональна академія управління персоналом, Харківський національний університет внутрішніх справ та ін..

У ДДУВС – Всеукраїнська науково-практична конференція

Для участі в конференції було подано роботи близько 150 правників та науковців. Вони висловлювали пропозиції щодо вдосконалення правових механізмів.

У ДДУВС – Всеукраїнська науково-практична конференція

За результатами науково-практичної конференції було розроблено резолюцію стосовно постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку спеціальностей, за якими проводиться єдиний державний кваліфікаційний іспит для здобуття ступеня магістра».