5 червня у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулась державна атестація здобувачів вищої освіти факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності для отримання освітнього ступеню «бакалавр» за спеціальністю 081 «Право».
До комплексного екзамену входили такі навчальні дисципліни: «Адміністративна відповідальність та провадження у справах про адміністративні правопорушення»; «Адміністративно-юрисдикційна діяльність Національної поліції»; «Кваліфікація злочинів, підслідних Національній поліції України».
До складу екзаменаційної комісії увійшли професор кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності полковник поліції Роман Миронюк, доцент цієї ж кафедри майор поліції Борис Логвиненко та доцент кафедри кримінального права та кримінології підполковник поліції Василь Березняк. Територіальні підрозділи Національної поліції представили начальник відділу по контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи УПД ГУНП в Дніпропетровській області підполковник поліції Андрій Алексєєнко та начальник відділу організації діяльності груп реагування УПД ГУНП в Дніпропетровській області майор поліції Віталій Шевцов.
Рівень якості знань випускників оцінював ректор університету полковник поліції Андрій Фоменко та інші керівники закладу.
«Курсанти успішно діяли в нестандартних ситуаціях, максимально наближених до поліцейських реалій, зважено та професійно виконували всі інсценовані завдання. Це свідчить про достатньо гарний рівень підготовки наших випускників, їхню професійну сформованість та готовність до роботи в підрозділах поліції», – зазначив ректор.
Державна атестація була проведена з використанням елементів поліцейського квесту, у ході якого випускники змогли продемонструвати індивідуальну та групову роботу, вміння швидко орієнтуватися у ситуації та грамотно складати службову документацію.
Квест включав 16 тематичних фабул з прикладами поширених службових ситуацій в роботі поліцейських підрозділів превентивної діяльності.
Місця вчинення правопорушень імітувалися на різних локаціях. Зокрема, інсценували правопорушення у сфері дозвільної системи, громадського порядку та громадської безпеки, транспортні правопорушення та правопорушення, пов’язані із вчиненням домашнього насильства.
Тут у нагоді стали полігони університету, потужності яких дозволили реалістично відтворити місця подій.
Наприкінці кожного завдання учасники квесту складали службові документи.
— 1 532