Служба в умовах карантину: рекомендації для поліцейських та курсантів розробили у ДДУВС

Викладачі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ підготували збірник рекомендацій для поліцейських та курсантів.

«Пам`ятка поліцейському із забезпечення публічної безпеки та охорони правопорядку під час карантину», а також «Пам`ятка курсанту із забезпечення публічної безпеки та охорони правопорядку під час карантину» були розроблені фахівцями ДДУВС.

Рекомендації було надіслано до територіальних підрозділів Національної поліції та закладів вищої освіти МВС України з метою використання їх в умовах загострення санітарно-епідеміологічної ситуації.

Розроблені пам’ятки містять чіткі алгоритми дій поліцейських та рекомендації щодо виявлення правопорушень, а також алгоритми дій курсантів під час охорони публічного порядку в умовах карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.