Проєктна осінь з CEASС: друга вища освіта, наукове стажування, практикум

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі в проєктах CEASC:

1. Друга вища освіта в сфері написання та у правління проєктами. початок – листопад 2020

Для кого: Програма навчання орієнтована на осіб, які планують звертатись за дофінансуванням з Європейських Фінансових Інструментів, Норвезьких Фінансових Інструментів, що адмініструються безпосередньо Європейською Комісією, з території EEA (European Economic Area) чи українським урядом, а також дотаційних інструментів, що працюють в галузі розвитку та підтримки StartUp підходу – в першу чергу, сфери вищої освіти та представників бізнес середовища, агенцій регіонального розвитку (АРР) а також ринку консалтингу як головних адресатів підтримки ЄС в фінансовій перспективі 2021-2027.

2. Міжнародне стажування для представників Вищої Школи. початок – жовтень 2020

Для кого: освітян, викладачів та адміністративного складу українських ЗВО, дослідників та науковців, студентів останніх років навчання, аспірантів, представників громадських організацій, органів самоврядування, держслужбовців.

3. Практикум Інтернаціоналізація закладів освіти як обов’язкова передумова успішної грантової діяльності

Інтернаціоналізація – це те, з чого варто почати, якщо ви хочете побудувати успішні партнерства та розвивати грантову діяльність закладу освіти на міжнародному рівні!