Вибори до СКР: розпочато прийом анкет!

Анонси університету

У зв’язку з закінченням каденції роботи старого складу студентсько-курсантської ради ДДУВС розпочинається прийом анкет для участі у виборах голови, його заступників з числа студентів і курсантів та очільників відділів.

Вибори

Заявки необхідно надсилати на електронну адресу: dzyubairina@ukr.net. У тексті листа вказати:

– прізвище, ім’я, по батькові;

– факультет, курс, група;

– назва відділу, який бажаєте очолювати;

– коротка характеристика;

– ваша мета;

– номер мобільного телефону.

До складу СКР входять відділи: культурно-масової роботи, соціально-гуманітарний, побуту та гуртожитків, фандрейзингу, навчально-науковий, медіа та інформаційно-технічних ресурсів, спортивно-туристичний, працевлаштування, національно-патріотичний, а також відділ профорієнтації та популяризації юридичного фаху.

Нагадаємо, вибори до СКР є вільними та відбуваються на основі гарантованого Конституцією України загального, рівного та прямого виборчого права шляхом таємного голосування. Участь у виборах є добровільною, кандидатами на заміщення посад є здобувачі вищої освіти ДДУВС.