Презентація «Методичних рекомендацій з інтеграції ґендерних підходів у систему підготовки фахівців для сектору безпеки і оборони України»

22 грудня відбулася презентація «Методичних рекомендацій з інтеграції ґендерних підходів у систему підготовки фахівців для сектору безпеки і оборони України». Захід проходив в режимі онлайн на платформі «Zoom Meeting».

Відомі дипломати влаштували майстер-клас для студентів ДДУВС!

Новини та оголошення кафедри міжнародних відносин, Новини університету

22 грудня в Україні відзначають День працівників дипломатичної служби. З цієї нагоди кафедра міжнародних відносин та туризму факультету соціально-психологічної освіти та управління ДДУВС організувала майстер-клас з дипломатичного протоколу та етикету, який відбувся дистанційно на платформі ZOOM.

Марафон новорічних привітань триває!

Студенти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ продовжують вітати дітлахів із новорічними святами. Так, юнаки та дівчата з факультету соціально-психологічної освіти нещодавно відвідали багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Зоряний».

Збірній ДДУВС вручили нагороду за переможну «Динаміаду»!

Ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Андрій Фоменко взяв участь в офіційному заході з нагоди підбиття підсумків традиційної програми комплексних змагань «Динаміада-2020».